MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN IKO SOSAI

W dniu 31 marca 2012 w Jaśle odbyła się Międzynarodowa Gala Karate Kyokushin , zorganizowana dla uświetnienia 35-lecia kyokushin w Jaśle. Gośćmi honorowymi byli: Prezydent Rumuńskiej Organizacji Karate Kyokushin IKO SOSAI sensei Horatiu Adrian Neagoie, oraz Prezydent Ukraińskiej Organizacji Karate IKO SOSAI sensei Viktor Ushakov. W turnieju wystartował zawodnik Dojo Frysztak Michał Chmura. Zastąpił zawodnika z Rosji, który nie dotarł na galę ze względów administracji MSZ. Stanął naprzeciw mistrza Rumunii Roberta Guta. Walka była bardzo emocjonująca. Niestety Michał uległ przez waza ari. Jego przeciwnik ostatecznie zajął 3 miejsce. Funkcją sędziego pełnił sensei Grzegorz Mitoraj.W czasie gali odbył się „FINAŁ PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA PODKARPACKIEGO TRÓJMIASTA” Jasła, Krosna i Sanoka.